2008 Schneider Smosprężarka tłokowa Schneider MAS-500-10-60D
technika sprężonego powietrza / sprężarki
Kompresor Schneider jak nowy, tylko 47 i pół godziny pracy, używany tylko na targach, bez ciągłej pracy Specyfikacja techniczna i najważniejsze cechy Pojemność: około 500 l/min pojemność ssania (ok. 350-400 l/min objętość dostarczania). Ciśnienie: maks. 10 barów. Pojemnik: 60 ...
TOP
Seller
Producent:
Model:
Typ maszyny: 2008 Schneider Smosprężarka tłokowa Schneider MAS-500-10-60D
Numer pozycji: 169463526
Ilość: 1
Data: 07.05.2026
Lokalizacja: 74626 Bretzfeld-Schwabbach
Seller-item-No.:d5706abf-df3c-4d5f-907d-655802713e70
Przejść na aukcji:
Zakończenie aukcji: 21.05.2026 - 15:09
Specyfikacja techniczna i najważniejsze cechy
Pojemność: około 500 l/min pojemność ssania (ok. 350-400 l/min objętość dostarczania).
Ciśnienie: maks. 10 barów.
Pojemnik: 60 litrów (poziomo, mobilny).
Napęd: 400V trójfazowy (model D) – zapewnia mocny start i jest bardziej wydajny niż modele 230V.
Auction-ID: A1-46501-271
Udostępnij tę maszynę na Facebook:
Ciśnienie: maks. 10 barów.