We use cookies to optimize our website for you and to be able to continuously improve it. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.
Disagree
Producent:
(Kategoria: 204)
używany
Belt sander manufactured in 2019. This Lingi Jianzhong BSG2613C features a maximum working width of 1300 mm and a processing thickness range of 5-80 mm. It includes a grinding belt dimension of 1350x2800 mm and operates at a speed of 31 m/s. If you are looking to get high-quality sanding capabilities, consider the Lingi Jianzhong BSG2613C machine we have for sale. Contact us for further details.
używany
NR KATALOGOWY 7910 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 1350mm - max wysokość obrabianego elementu 150mm – z góry: - rolka gumowa, dociskowa I agregat (walec metalowy ryflowany do kalibrowania) II agregat ( dwa walce metalowe, gładkie + trzewik sekwencyjny) - rolka gumowa, dociskowa - szczotka czyszcząca – z dołu: - rolka wprowadzająca, metalowa - taśma ciągnąca - rolka wyprowadzająca, poślizgowa, metalowa - oscylacja taśm pneumatyczna na fotokomórkach - podnoszenie stołu elektryczne - 2 rodzaje prędkości posuwu 2-14m/min - silnik główny 5,5/15kW - hamulec - potencjometr wysokości szlifowania - silnik posuwu 0,75kW - ciśnienie robocze 8bar - średnica króćca odciągu 200mm, 120mm - wymiary dł/szer/wys 1860x2200x1980mm - waga 1995kg ATUTY – produkcji niemieckiej – niemalowana – dokumentacja ...
używany
Numer katalogowy 7976 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 1100mm - max wysokość obrabianego elementu 160mm 2 agregaty: 1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania 2) pneumatyczny trzewik + 2 walce metalowe – z góry: - 2 rolki metalowe, poślizgowe - docisk - agregat - 2 rolki metalowe poślizgowe - agregat - 2 rolki metalowe, poślizgowe - szczotka czyszcząca – z dołu: - 2 walce gumowe, poślizgowe - taśma ciągnąca - oscylacja taśm pneumatyczna na fotokomórkach - podnoszenie stołu elektryczne - 2 rodzaje prędkości posuwu - ciśnienie robocze 8-10bar - średnica króćca odciągu 2x200mm - moc całkowita 30kW - wymiary całkowite dł/szer/wys 2230x2020x2050mm - waga około 3000kg ATUTY – produkcji niemieckiej – 2 agregaty – szlifierka używana, stan bardzo dobry Cena netto: 16900 PLN Cena netto: 4024 EUR w za ...
używany
NR KATALOGOWY 8011 DANE TECHNICZNE - max wysokość obrabianego elementu 150mm - max szerokość obrabianego elementu 1300mm - agregat z góry 6 szczotek - agregat regulowany góra/dół - układ agregatów szlifierskich o kształcie gwiazdy, rotujący - płynna regulacja prędkości obrotów szczotek - płynna regulacja prędkości posuwu taśmy na falowniku - płynna regulacja obrotów agregatu ze szczotkami - posuw taśmy 0,75kW - silnik szczotki 6×1,5kW - silnik obrotów agregatu 0,75kW - stół próżniowy - pompa vacum 7,5kW - średnica króćca odciągu 3x120mm - wymiary pompy 1200x1000x1650 - wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x2500x2100mm - waga ok 3000kg ATUTY – szerokość 1300mm – pompa vacum – agregat rotujący – produkcji niemieckiej – szlifierka używana, stan bardzo dobry Cena netto: 29900 PLN Cena netto: 7119 EUR w zależn ...
używany
Numer katalogowy 7790 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 1100mm - max wysokość obrabianego elementu 170mm - 2 agregaty: - rolka gumowa, dociskowa 1) walec metalowy ryflowany do kalibrowania - rolka gumowa, dociskowa 2) walec gumowy, ryflowany + trzewik + walec metalowy - rolka gumowa, dociskowa - moc silnika agregatu I i II 11kW -z dołu: - 3 rolki metalowe, poślizgowe - taśma ciągnąca 2 rolki metalowe, poślizgowe - oscylacja taśm pneumatyczna - podnoszenie stołu elektryczne + manualne (do dokładnego ustawienia) - 2 rodzaje prędkości posuwu - z hamulcem pneumatycznym - ciśnienie robocze 8bar - średnica króćca odciągu 2x160mm, 4x100mm - wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1600x2100mm - waga 1170kg ATUTY – niemalowana – produkcji włoskiej – 2 agregaty – dokumentacja DTR – szlifierka używana, sta ...
używany
NR KATALOGOWY 7928 DANE TECHNICZNE - max wysokość obrabianego elementu 120mm - max szerokość obrabianego elementu 1900mm - agregat z góry 6 szczotek - agregat regulowany góra/dół - agregat oscylujący - układ agregatów szlifierskich o kształcie gwiazdy, rotujący - płynna regulacja prędkości obrotów szczotek na falowniku - płynna regulacja prędkości posuwu, rotacji i oscylacji - silnik główny 7,5kW - stół próżniowy - dwie pompy vacum 2×7,5kW - wymiary pompy 1100x800x940mm - średnica króćca odciągu 4x150mm, 4x200mm - wymiary całkowite maszyny dł/szer/wys 2850x2100x2400mm - waga ok 2500kg ATUTY – dwie pompy vacum – z oscylacją - w komplecie dodatkowe szczotki – agregat rotujący – produkcji niemieckiej – niemalowana – oryginalna dokumentacja DTR – szlifierka używana, stan bardzo dobry Cena netto: 45900 PLN Cena ...
używany
NR KATALOGOWY 7967 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 1100mm - max wysokość obrabianego elementu 170mm 2 agregaty: 1) walec metalowy ryflowany do kalibrowania 2) walec gumowy ryflowany + trzewik + walec metalowy – z góry: - rolka gumowa, poślizgowa - agregat (dwa agregaty na jednym silniku) 15kW - rolka gumowa, poślizgowa - rolka gumowa wyprowadzająca - odmuchiwanie taśmy – z dołu: - 2 rolki metalowe poślizgowe - taśma ciągnąca - rolki gumowe, poślizgowe 2szt - oscylacja taśm pneumatyczna - potencjometr grubości szlifowania - elektryczne podnoszenie blatu + manualne (do dokładnego ustawienia) - hamulec pneumatyczny - 2 rodzaje prędkości posuwu - ciśnienie robocze 6-8bar - średnica króćca odciągu 2x140mm - wymiary całkowite dł/szer/wys 1830x1670x1950mm - waga 1160kg ATUTY – produkcji włoskiej – 2 agr ...
używany
Szlifierka taśmowa GD1300 jest stosowana do precyzyjnego szlifowania obrabianych elementów m.in. drewna, tworzywa sztucznego i metalu. Jest idealna zarówno do obróbki szorstkiej, jak i wykańczania. Proces obróbki realizowany jest za pomocą dwóch niezależnie sterowanych jednostek taśmowych do ścierania. Rozwiązanie to umożliwia zastosowanie dwóch różnych stopni papieru ściernego oraz indywidualną regulację prędkości pracy każdego paska. Eliminuje również ryzyko zarysowań, przypaleń i zatorów papieru ściernego. GD1300 posiada przesuwany stół z paskiem z precyzyjną regulacją wysokości, co umożliwia obróbkę materiałów o maksymalnej grubości 120 mm. Wysokość stołu roboczego jest regulowana za pomocą panelu sterowania z wyświetlaczem cyfrowym. Prędkość każdego wału napędowego jest stopniowo regulowana za pomocą falowników. Wały napędowe ...
używany
Szlifierka pionowa RB R83 Moc silnik 2.2kw Dwie prędkości taśmy szlifującej Obroty taśmy szlifującej prawe oraz lewe Szerokość taśmy szlifującej 40mm Długość taśmy szlifującej 1700mm Rok produkcji 2008 Waga 104kg Dokumentacja techniczna Cena netto
używany
Ta szlifierka taśmowa SCM DMC SYSTEM została wyprodukowana w 2021 roku. Ma szerokość roboczą 1 350 mm, a prędkości podawania taśmy wahają się od 2 do 16 m/min. Wyposażony w elektroniczne sterowanie PRO SAND oraz terminal PLC z kolorowym wyświetlaczem LCD 10.4, oferuje zaawansowane możliwości interfejsu użytkownika. Maszyna składa się z wielu jednostek roboczych do różnych zadań szlifowania i jest zasilana przez inwertery do precyzyjnej kontroli prędkości. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tej maszynie.
używany
Szlifierka przelotowa Vertongen M-300 Combi Szerokość robocza 300mm Wysokość robocza do 200mm Agregat combi z trzewikiem Oscylacja pneumatyczna Manualne podnoszenie oraz opuszczanie stołu roboczego Dwie prędkości posuwu Silnik główny o mocy 5.5kw Papier ścierany 300x1900mm Waga około 600kg
używany
Frezarka krawędzi i szlifierka do kantów Szlifierka krawędzi do drewna płyt MDF 8 agregatowa Jej niezwykle precyzyjny system z pneumatycznym dociskiem sprawia, że już po jednym przejeździe agregatów element jest gotowy do podkładowania lub malowania właściwego. Inne oferty - kliknij - Rehnen Fmb Viet Szlifierka długotaśmowa szlifierka pasowa szczotkowa karuzelowa szczotkarka postarzarka do drewna Cattinair Fladder Johansen Fama Heesemann Celfa Butfering Costa Lower Weber Boere Kundig Sandingmaster Stahle Levigaltecnica Rwt Steton Safo Houfek Felder Scm Sandya Unitek Vietmac Ked
używany
Szlifierka krawędziowa Volpato LS-1NR z fazownikami Wysokość robocza 10-100mm Układ agregatów: Agregat szlifujący 1.5kw Agregat fazujący górny 1.5kw Agregat fazujący dolny 1.5kw Oscylacja taśmy szlifującej mechaniczna Prędkość fazowników regulowana za pomocą falownika do 9900r.p.m Prędkość posuwu regulowana za pomocą wariatora 5-30m/min Agregat szlifujący pod różnymi kątami Długość taśmy szlifującej 2450x80mm
używany
Szlifierka krawędziowa Volpato LASM Oscylacja mechaniczna Stała prędkość szlifowania Silnik o mocy 1.5kw Wysokość szlifowania około 100mm Długość taśmy 2640mm Wysokość 130mm Króciec odciągowy fi 100mm
używany
NUMER KATALOGOWY 7549 Dane techniczne: - max szerokość obrabianego elementu 1100mm - max wysokość obrabianego elementu 170mm 2 agregaty: 1) walec gumowy ryflowany do kalibrowania 2) walec gumowy + trzewik + walec metalowy – z góry: - rolka metalowa, poślizgowa - agregat - rolka metalowa, poślizgowa - agregat z trzewikiem - rolka wyprowadzająca metalowa, poślizgowa – z dołu: - taśma ciągnąca - oscylacja taśm pneumatyczna - elektryczne podnoszenie blatu - 2 rodzaje prędkości posuwu - silnik 11kW - z hamulcem pneumatycznym - ciśnienie robocze 6-8bar - średnica króćca odciągu 2x150mm - wymiary całkowite dł/szer/wys 1960x1700x2000mm - waga około 2000kg ATUTY – produkcji niemieckiej – 2 agregaty – niemalowana – szlifierka używana, stan bardzo dobry Cena netto: 34900 PLN Cena netto: 8310 EUR w zależności ...
używany
Szlifierka góra-dół SAC 4R-300 Szerokość robocza 300mm Wysokość robocza 2.5-150mm 4 agregaty szlifujące 2x agregat dół 2×5.5kw 2x agregat góra 2×5.5kw Szczotka omiatająca góra oraz dolna` 2×0.55kw Posuw regulowany na falowniku 4-16m/min Elektryczne ustawianie wysokości szlifowania Możliwość pracy w linii z innymi maszynami Certyfikat CE Rok produkcji 2001
używany
Szlifierka krawędziowa Samco Unilev 15 Wymiary taśmy 150 x 2170 mm Dwie prędkości obrotowe taśmy Regulowany trzewik Blat regulowany pod kątem 0-30 stopni Regulowana wysokość szlifowania Pneumatyczne napinanie taśmy szlifierskiej Oscylacja taśmy szlifierskiej Moc silnika 3kw
używany
Szlifierka do elementów krzywoliniowych OMAB/Comec Szerokość robocza 200mm Oscylacja taśmy szlifierskiej Docisk pneumatyczny materiału Silnik główny 5.5kw Silnik posuwu 0.25kw Króćce odciągowe 2x100mm Gabaryty maszyny 210x80x150cmH Waga 450kg
używany
Szlifierka poprzeczna do elementów krzeseł Comec Silnik główny o mocy 5,5kw Szerokość taśmy szlifującej 100mm Króciec odciągowy 110mm Gabaryty maszyny 233x60x140cm
Szlifierka orbitalna Comec LC/15AV Średnica elementu min/max 10-100mm Silnik główny o mocy 4kw Silnik posuwu o mocy 2×0.25kw Wymiary pasa szlifierskiego 1220x70mm Certyfikat CE
używany
CATALOG NO. 6985 TECHNICAL DATA - max width of the workpiece 300mm - height of the workpiece 200mm - unit: corrugated rubber roller + shoe + metal roller - working table 1230x440mm - belt 300x1900mm in advance: - rubber roller, sliding - aggregate about 7.5 kW - sliding roller, rubber from down: - pulling tape - pneumatic oscillation - 2 types of feed speed - feed motor 0.85 kW - diameter of the exhaust connection 110mm - dimensions length/width/height 1250/1000/1950mm - weight 530 kg – unpainted – used grinder - very good condition Net price: PLN 13900 Net price: 3310EUR Net price calculated according to the exchange rate of 4.2 PLN/EUR (with larger exchange rate fluctuations, the price may change)
używany
Numer katalogowy 6349 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 250mm - max wysokość obrabianego elementu 110mm 2 agregaty szlifujące: górny i dolny z góry: - 2 rolki dociskowe poślizgowe - agregat szlifujący 2 walce metalowe + trzewik - rolka dociskowa poślizgowa - taśma gumowa ciągnąca – VACUM z dołu: - taśma ciągnąca - 2 rolki poślizgowe, metalowe - agregat szlifujący 2 walce metalowe + trzewik - 3 rolki wyprowadzające ciągnące, metalowe - czyszczenie papieru przy agregacie górnym i dolnym - elektrycznie ustawiana wysokości szlifowania - oscylacja taśm szlifujących - płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku - silniki główne 2×5,5kW - zapotrzebowanie powietrza 8bar - średnica króćców odciągu 4x100mm - wymiary całkowite dł/szer/wys 1400x1200x1850/2250mm - waga 1490kg – do krótkich ele ...
używany
CATALOG NUMBER 6145 TECHNICAL DATA - max workpiece width 1100mm - max workpiece height 140mm 3 aggregates: 1) grooved rubber roller for 15kW calibration 2) grooved rubber roller for 11kW calibration 3) grooved rubber roller for 11kW calibration in advance: - metal skid roller - rubber skid roller - aggregate - 2 rubber rollers, sliding - aggregate - 2 rubber skid rollers - aggregate - rubber skid roller from down: - feeding table 3600x1000mm - feed speed adjustable on the inverter 0.25kW - pulling tape - 3 rubber rollers, sliding, leading out - oscillation of pneumatic strips on photocells - blowing off the tapes - electric table lifting - 0.75kW lifting motor - smooth regulation of the feed speed - 2.2kW feed motor - with a vacum pump - 4kW pump motor - diameter of the extraction port 110mm, 80mm - working pressure 6-8bar - diameter of the extraction port 3 ...
używany
Ta szlifierka taśmowa SMCTL DMC SD 30 RCS 110 została wyprodukowana w 2018 roku. Ma szerokość roboczą 1100 mm, obsługuje grubość obrabianego elementu od 4 do 170 mm oraz pracuje z mocą głównego silnika 15 kW. Urządzenie wyposażone jest w panel sterowania z ekranem dotykowym z 10 panelami i wymaga ciśnienia powietrza na poziomie 6 barów. Rozważ możliwość zakupu tej szlifierki taśmowej SMCTL DMC SD 30 RCS 110. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tej maszynie.
używany
Ta szlifierka taśmowa ERNST 820-2 została wyprodukowana w 2002 roku. Wyposażony jest w nową taśmę przenośniową oraz system podciśnieniowy do bezpiecznego pozycjonowania. Główna szlifierka wykorzystuje system dwuszlifierski, co zwiększa jej możliwości szlifowania. Ma szerokość roboczą 1350 mm i wysokość 120 mm. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tej maszynie.
używany
Belt sander manufactured in 2008. This TECNOLEGNO COMPACT 52 is a 5-aggregate sander designed for sanding edges and profiles. If you are looking to get high-quality sanding capabilities, consider the TECNOLEGNO COMPACT 52 machine we have for sale. Contact us for further details.
używany
Sprzedaję szlifierkę szerokotaśmową OTT MEGA TR11, zbudowaną w 1996 roku. Konfiguracja: Cylinder kalibracyjny z twardej gumy Kombinowana gumowa butka + pneumatyczna stopka z kontrolą segmentów. Szerokość robocza 1100 mm. Elektroniczna regulacja wysokości z cyfrowym wyświetlaczem. 3-160mm 1 silnik 11kW 2 prędkości podawania. Delikatna regulacja pozycji buta. Pneumatyczna regulacja ciśnienia w stopce i cylindrze. Stan JAK NOWY! Maszyna działała bardzo niewiele. Dostępne tak samo.
używany
Sprzedaję Flader Orbitalbuerstmaschine. Model Quickwood Fladder System Szerokość robocza 1060mm. Mechanicznie regulowana rotazion i prędkość posuwu. Tanie dla rustykalnych krzewów i powierzchni patyny. Możliwe profile. Wyprodukowano w Danii Hansen - Hundebol AS
używany
Sprzedaję szeroką szlifierkę taśmową SCM Sandya 16 S 110, zbudowaną w 2012 roku. Konfiguracja: Cylinder szlifierski z twardej gumy o mocy 18,5 kW Cylinder szlifierski z twardej gumy o mocy 15 kW Jednostka kombi o mocy 11 kW siłownik z miękkiej gumy + stopka pneumatyczna. Szerokość robocza 1100mm. Rolki dociskowe do krótkich elementów. Sprężone powietrze Czyste dla wszystkich urządzeń. Waga 2750kg 3 silniki 18,5 + 15 + 11kW W zestawie pełna dokumentacja. Stan JAK NOWY ! Maszyna wykonała bardzo mało pracy. Dostępne to samo.
używany
Nowa szczotkarka K2L-400+ z ręcznym sterowaniem skokiem. Skok obu wrzecion jednocześnie z regulacją poszczególnych wrzecion do siebie. Odpowiednie rozwiązanie do szybkich zmian wysokości materiału. Parametry techniczne Szerokość robocza 400mm 2 głowice robocze 2 x3 kW Prędkość posuwu 2-12 m/min. Nadaje się do szczotek o średnicy 250mm, L 400mm, d40mm. Maszyna jest w magazynie i można ją natychmiast odebrać.