Hydrovane V15ACE08 sprężarka powietrza
technika sprężonego powietrza / sprężarki
Stacjonarna przemysłowa sprężarka powietrza z wirującymi łopatkami (technologia wirujących łopat), odpowiednia do ciągłego użytku w warsztatach i środowiskach produkcyjnych. Funkcje: - Typ: Sprężarka powietrzna z łopatkami obrotowymi - Moc: 15 kW - Ciśnienie robocze: ok. 8 barów - ...
TOP
Seller
Producent:
Model:
Typ maszyny: Hydrovane V15ACE08 sprężarka powietrza
Numer pozycji: 169462757
Ilość: 1
Data: 07.05.2026
Lokalizacja: 6716AE Ede
Seller-item-No.:896055fd-fb47-47a2-8cb4-b010f48f7532
Przejść na aukcji:
Zakończenie aukcji: 21.05.2026 - 19:10
Funkcje:
- Typ: Sprężarka powietrzna z łopatkami obrotowymi
- Moc: 15 kW
- Ciśnienie robocze: ok. 8 barów
- Wydajność powietrza: ok. 2,21 m³/min (± 78 CFM)
- Napęd: napęd bezpośredni, stała prędkość
- Zasilacz: 400V
- Poziom szumów: ok. 70 dB(A)
- Wersja: Zamknięta, izolowana od dźwięku obudowa
Zastosowania:
- Warsztaty i garaże
- Produkcja i montaż przemysłowy
- Narzędzia pneumatyczne i instalacje
- Ciągłe dostarczanie sprężonego powietrza w środowiskach technicznych
Funkcje:
- Stały dopływ powietrza o stabilnym ciśnieniu
- Niskie drgania dzięki zasadzie obrotowej łopatki
- Odpowiedni do długotrwałego i ciągłego użytkowania
- Stosunkowo łatwa konserwacja dzięki konstrukcji mechanicznej
Auction-ID: A1-40137-210
Udostępnij tę maszynę na Facebook:
- Moc: 15 kW
- Zasilacz: 400V