INGERSOLL RAND - RSE90N-A13 - Sprężarka śrubowa - 2022
technika sprężonego powietrza / sprężarki
Przepływ objętościowy: 18,16 mc/min Ciśnienie robocze: 13 barów Ciśnienie ssące: 1 bar Prędkość: 2200 obr./min Przybliżone wymiary: 2500 x 1400 x 2200 mm Uwaga: informacje zgłoszone zostały zebrane na pokładzie maszyny za pomocą przyrządów pomiarowych i mogą nie odpowiadać ...
TOP
Seller
Producent:
Model:
Typ maszyny: INGERSOLL RAND - RSE90N-A13 - Sprężarka śrubowa - 2022
Numer pozycji: 169483148
Ilość: 1
Data: 11.05.2026
Lokalizacja: 10093 Collegno
Seller-item-No.:0c4ebff3-c5f6-4897-ac2e-f7712b851915
Przejść na aukcji:
Zakończenie aukcji: 27.05.2026 - 11:07
Przepływ objętościowy: 18,16 mc/min
Ciśnienie robocze: 13 barów
Ciśnienie ssące: 1 bar
Prędkość: 2200 obr./min
Przybliżone wymiary: 2500 x 1400 x 2200 mm
Aby uzyskać więcej informacji, zaleca się inspekcję na miejscu.
Przedmiot jest sprzedawany w stanie, w jakim jest, niezweryfikowany i bez gwarancji działania.
Przedmiot nie podlega ograniczeniom sprzedażowym.
Auction-ID: A7-46657-711
Udostępnij tę maszynę na Facebook:
Ciśnienie robocze: 13 barów
Ciśnienie ssące: 1 bar
Prędkość: 2200 obr./min