Zespoły tokarek (CNC) SPINNER TC110L-MCY
maszyny do obróbki metalu / tokarki / Zespoły tokarek (CNC)
SPINNER TC110L-MCY Wydajne, używane centrum tokarsko-frezarskie CNC z osią C/Y do skomplikowanej obróbki z użyciem narzędzi napędowych. Rok produkcji: 2007 Control SIEMENS 840DE sl ShopTurn X – 350 mm Y – 230mm -115+115mm Z – 1 840 mm Oś C Średnica wahania do 690 mm Wrzeciono 26 kW z ...
Producent: SPINNER
Model:TC110L-MCY
Typ maszyny: Zespoły tokarek (CNC)
Numer pozycji: 169499752
Ilość: 1
Data: 13.05.2026
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Land-de Niemcy
Maszyna w magazynie:Tak
SPINNER TC110L-MCY
Rok produkcji: 2007
Control SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230mm -115+115mm
Z – 1 840 mm
Oś C
Średnica wahania do 690 mm
Wrzeciono 26 kW z dwoma przekładniami
Osiąga prędkości do 3 200 obr./min.
Średnica wrzeciona 110 mm
Sprzęt:
Rewolwer BARUFFALDI typu TBMR250-12 z 12 siedzeniami,
Odnowiony w 2024 roku
Napędzane narzędzia do 4000 obr./min.
Mocowania VDI 50
Hydrauliczna bezel produkuj SMW
Hydrauliczna trójszczękowa wyżownica daje średnicę SMW 315 mm
System wyciągania mgły olejowej Produkcja modelu IFS M1600 Rok 2012
Zawiasowy taśmowy przenośnik chipów marki KNOLL Model S -1/50
System filtrów taśmowych z taśmy papierowej wykonaj model KNOLL KF150/700
Pompa wysokociśnieniowa płynu chłodzącego
Elektroniczne koło ręczne
Przełącznik nożny
W ramach dostawy zawarto:
Instrukcja/Dokumentacja
FCA (Ciężarówka do ładunku wolnego załadunku) D-Traunstein
Tylko opakowanie
Czas dostawy natychmiast
Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży / płatności natychmiast po zakończeniu zakupu
Download: Foto 8
Udostępnij tę maszynę na Facebook:
Zapytanie ofertowe
Handlowiec maszyn?
Proszę wybrać opcjonalnie
Wyślij zapytanie?
kopia do ciebie?
Save input data
SPINNER TC110L-MCY
X – 350 mm
Y – 230mm -115+115mm
Z – 1 840 mm
Oś C
Średnica wahania do 690 mm
Średnica wrzeciona 110 mm
Sprzęt:
Odnowiony w 2024 roku
Mocowania VDI 50